UWAGA

Sky room - od 6.03.2024 do 10.04.2024 BĘDĄ DEKORACJE WIELKANOCNE - przenośne

Fly Studio to komfortowa, nowoczesna i elegancja przestrzeń dostosowana do pracy fotografów i filmowców. Nasze profesjonalne studio fotograficzne posiada wygodny system rezerwacji online, dzięki któremu szybko wybierzesz godzinę i Room, w którym chcesz pracować.

Dlaczego warto zorganizować sesję zdjęciową we Fly Studio?

Nasze studio do zdjęć stworzyliśmy z myślą o zawodowych fotografach. Znajdziesz tu staranie wyselekcjonowany sprzęt oraz akcesoria. W naszych Roomach komfortowo może pracować kilka ekip jednocześnie. Sale są przestronne oraz mają wydzielone strefy, w których zaaranżujesz osobne plany.

To doskonałe miejsce na zorganizowanie sesji zdjęciowych zarówno prywatnych, jak i komercyjnych. Nasze profesjonalne studio fotograficzne na wynajem to rozwiązanie dla osób nieposiadających własnego wnętrza oraz najlepszy wybór dla twórców, którzy na co dzień robią zdjęcia poza Wrocławiem.

Jak dokonać rezerwacji we Fly Studio?

Zapoznaj się ze stylem naszych wnętrz. Pomoże Ci w tym zakładka “Galeria”, w której zamieszczamy przykładowe zdjęcia wykonane w Sky Room i Light Room.

Nasze profesjonalne studio fotograficzne na godziny umożliwia swobodę planowania pracy. Po kliknięciu w systemie w wybrany Room zostaniesz przeniesiony do okna, w którym zadecydujesz o czasie trwania wynajmu. Następnie zobaczysz dostępne terminy.

Profesjonalne stanowisko do wizażu dostępne jest bez dodatkowych opłat, ale konieczna jest uprzednia rezerwacja w systemie.

Indywidualna wycena

Studio fotograficzne na godziny to dobre miejsce do realizacji sesji zdjęciowych wszelkiego rodzaju. W przypadku wynajmu przestrzeni na organizację eventów i warsztatów przygotowujemy indywidualną ofertę. Zapraszamy do kontaktu!

Fly Studio – przestrzeń artystyczna

Szukających fotograficznych inspiracji zapraszamy na nasze media społecznościowe – Facebook i Instagram. Na bieżąco dzielimy się nowymi aranżacjami naszych wyjątkowych wnętrz dostępnych na godziny.

W okresie świątecznym Light Room zmienia się w stylową, elegancką scenerię idealną na wynajem do sesji reklamowych, ale również ciepłych, rodzinnych kadrów. Oferujemy też inne akcesoria sezonowe, dzięki którym urozmaicisz swoje zdjęcia.

Jeżeli masz jakiś problem z rezerwacją, lub poszukujesz innej oferty skontaktuj się z nami