LIGHT ROOM

Światło odgrywa ogromną rolę w podczas sesji zdjęciowych i nagrywania materiałów wideo. Aby w pełni zaprezentować jego znaczenie, przygotowaliśmy galerię, która świetnie prezentuje efekty, jakie można osiągnąć w naszym Light Roomie. Studio fotograficzne na wynajem we Wrocławiu nie było nawet w połowie tak atrakcyjne, gdyby nie to pomieszczenie.

Ogromne okna od strony południowej i profesjonalne oświetlenie, takie jak Quadralite Pro i Godox SL świetnie sprawdzają się przy robieniu zdjęć i nagrywaniu filmów. Do Twojej dyspozycji przygotujemy także bogate wyposażenie — od statywów aż po różnorodne blendy do odbijania i rozpraszania światła. Light Room będzie idealnym wyborem zwłaszcza przy sesjach modowych i przygotowywaniu materiałów marketingowych.

Nasze profesjonalne studio fotograficzne jest świetnie przystosowanym środowiskiem pracy. Light Room na wynajem znacznie zwiększy możliwości podczas robienia wyrazistych zdjęć i nagrywania filmów o pięknym układzie światłocienia. Szukasz przestrzeni, która pobudzi Twoją kreatywność? Zapraszamy do rezerwacji!


BACK


Instagram


Facebook