Jeśli na co dzień pracujesz z obrazem i szukasz sal do wynajęcia na sesje i nagrania, nie musisz rezerwować w ciemno. Oferujemy wynajem studia fotograficznego we Wrocławiu — jeśli chcesz poznać nasze warunki lokalowe, zapraszamy do sprawdzenia galerii poniżej! Tutaj możesz zobaczyć, jak wyglądają Light Room i Sky Room oraz dowiedzieć się, w jakich projektach filmowych i zdjęciowych możesz je wykorzystać.

Atrakcyjna, świetnie oświetlona i przestronna przestrzeń nie jest jedynym atutem naszej oferty. Nasze studio zdjęciowe zapewnia również możliwość udostępnienia specjalnej przestrzeni do wizażu, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego stylistę. Poza tym dysponujemy kompletnym wyposażeniem: statywami, źródłami światła oraz bogatym zapleczem sprzętowym — wystarczy Ci aparat lub kamera, aby swobodnie pracować.

Interesuje Cię wynajem studia filmowego lub foto na profesjonalnych wizerunkach? Zapraszamy do rezerwacji – u nas możesz liczyć na przejrzysty cennik, kompleksowe wsparcie techniczne i przestrzeń, która nie będzie ograniczać Twojej kreatywności.

Galeria zdjęć – Instagram


SKY ROOM


LIGHT ROOMMAKE UP


Instagram


Facebook